вторник, 28 февраля 2012 г.

За офіційною інформацією - до бібліотеки.

У межах проекту Української бібліотечної асоціації та Програми сприяння Парламенту ІІ Центральна міська бібліотека для дорослих та бібліотека - філія №1 стали учасницями Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках України.
Пункти доступу громадян (ПДГ) - це інформаційні центри у бібліотеках, де громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію про діяльність органів державної влади з електронних джерел, дізнатись, яким чином можна долучитися до процесу законотворення та впливати на процес прийняття державних рішень.
Згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" відтепер кожен користувач бібліотеки може познайомитися зі змістом потрібного закону чи постанови, одержати інформацію щодо державних установ, політичних партій, громадських організацій. Це стало можливим завдяки новим інформаційним технологіям, вільному доступу до мережі Інтернет, і, відповідно, до електронних ресурсів органів державної влади, та завдяки діяльності Мережі ПДГ. Наші бібліотеки регулярно отримують інформаційні електронні повідомлення різноманітної тематики, що стосується діяльності органів влади та доступу громадськості до законотворчого процесу.
У читальних залах бібліотек облаштовано спеціальне комп'ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі безкоштовно можуть самостійно або за допомогою бібліотекаря отримати інформацію органів влади будь-якого рівня.
Чекаємо Вас у бібліотеці з 9.30 до 16.30  кожного дня тижня, крім неділі, за адресою: 
м. Сніжне, вул.Карапетяна, буд. 21 тел. 5 - 44 - 84
вул. 250 р. Донбасу, буд. 4-А  тел. 5 - 80 - 04.
ПДГ1 комментарий:

  1. Анонимный7 мая 2012 г., 10:41

    Спасибо Вам за полезную информацию. Мне часто приходится искать законы, поэтому это - неоценимая помощь.

    ОтветитьУдалить