суббота, 3 марта 2012 г.

Лунай, прекрасне наше слово...

У Центральній міській бібліотеці для дітей  пройшла літературно-музична година «Без мови рідної – народу нашого нема» з учнями 5-В класу ЗОШ №1, класний керівник – вчитель української мови та літератури Наталія Олександрівна Швайко. Ведучі заходу Ірина Аркадіївна Скриннікова та Ірина Геннадіївна Пасечник підготували дітям інформацію про походження української мови, її історію: до якої мовної сім’ї належить наша мова, про Кирилицю та Глаголицю, про писемність, давньоруське письмо; також були проведені фонетичні ігри, мовні жарти для кмітливих, конкурс скоромовок, загадки та пісні про мову.
Діти згадали прислів’я та приказки про мову, приймали активну участь у всіх конкурсах. З виразом продекламували вірші про мову Вікторія Борсукова, Альбіна Батдієва, Владислав Богданенко, Варвара Волокита, Денис Доценко, Олесій Ярошенко, Олексій Зотов, Поліна Татарникові, Владислав Кравчук, Аня Потеміна, Карина Попова, Ганна Остапенко, Олексій Часніков, Ніколь Пилипенко, Еліна Рудая та Ксенія Перебасова.
До свята була підготовлена книжкова виставка «Рідна мово, ти звучи, рідним словом научи!» бібліотекарем читального залу Тетяною Василівною Медяник, яка й провела огляд цієї виставки.


1 комментарий:

  1. ...и на бригантине хочется с вами уплыть!

    ОтветитьУдалить