понедельник, 12 марта 2012 г.

До дня народження Кобзаря.

Творчість Тараса Григоровича Шевченка належить Україні і є її неоціненним скарбом. В особі Шевченка український народ зібрав свої найкращі  духовні сили і обрав його співцем своєї історичної слави.
         До дня народження Кобзаря, з метою вшанування його пам'яті і розповсюдження духовної спадщини, 9 та 10 березня в бібліотеках Сніжнянської ЦБС пройшов єдиний інформаційний день «Живі Тарасові слова, славні думи, щира пісня», в ході якого  для всіх категорій користувачів діяли книжкові виставки та тематичні полиці: «Світлий геній України» - ЦМДБ, «Шевченкова криниця» - Ф2, Ф6, «Шевченко – велика і невмируща слава українського народу» - Ф3, та проводилися інші заходи: 
Літературно-музична композиція "Поезія Шевченка - музика народної душі" - ЦМДБ, поетичний струмок "Маленьким про великого Тараса" - ф №6, літературні огляди "Кобзар у нашій оселі" - ЦМБ, "Тарасові березени" - ф №5, літературні читання: "Ми чуемо тебе, Кобзарю, крізь століття" - ф №3, "Слава Кобзаря не згасне" - ф №4, віртуальна подорож "Слухай голос безсмертний Тараса" - ф. №1.2 комментария:

  1. все очень красиво оформлено

    ОтветитьУдалить
  2. выставка в центральной библиотеке расположена в украинской хате,где находится мини музей народознавства.но теперь хотят ее убрать,нам жаль!!!

    ОтветитьУдалить