суббота, 19 мая 2012 г.

Ярмарок «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»

21 травня 2012 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться ЯРМАРОК «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА: РОЗВИВАЄМО МІСЦЕВІ ГРОМАДИ». У ході ярмарку відбудуться інтерактивні презентації нових безкоштовних послуг в галузях економічного розвитку, рівних можливостей для людей з особливими потребами, захисту прав та інтересів громадян, туризму та екології, інновацій для молоді та сім’ї. Українські бібліотеки демонструватимуть на практиці ініціативи, спрямовані на соціальний, культурний та економічний розвиток їхніх регіонів. Співорганізатори ярмарку: програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, Національна парламентська бібліотека України (НПБУ), Українська бібліотечна асоціація (УБА), Ресурсний центр «ГУРТ», Програма сприяння парламенту України II (ПСП II), яка заснована та підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також відділ преси, освіти і культури посольства США в Україні. Для відвідувачів відбуватимуться програмні сесії ярмарку, тренінги та заходи в форматах печа-куча, неконференція, ток-шоу тощо.
У заході візьмуть участь: заступник Міністра культури Тимофій Кохан, Посол США в Україні Джон Ф. Теффт, Головний менеджер ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс Сірі Освальд, голова Консультаційної ради програми «Бібліоміст» Андрій Курков, лідер партії «УДАР», співзасновник Фонду братів Кличків Віталій Кличко, Генеральний директор компанії «Майкрософт» в Україні Дмитро Шимків, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко.

Ярмарок продемонструє, яким чином сучасні бібліотеки розвивають власні місцеві громади та покращують життя українців, надаючи новітні послуги на основі безкоштовного доступу до інтернету та інформаційних технологій, а також встановлюючи партнерські стосунки з неурядовими організаціями, ініціативними громадянами, представниками місцевої влади, соціальними службами, навчальними та медичними закладами тощо.
У ході ярмарку бібліотеки залучатимуть відвідувачів до інтерактивних презентацій своїх нових послуг у таких тематичних зонах: економічний розвиток, захист прав та представлення інтересів громади, туризм та екологія, допомога молоді та сім’ї, рівні можливості для громадян з особливими потребами та громадське здоров’я. Захід надасть унікальну можливість обмінятися досвідом; презентувати ресурси державних закладів та неурядових організацій, що співпрацюють з бібліотеками; взяти участь у нових форматах презентацій, творчих майстернях та тренінгах, а також налагодити контакти з новими партнерами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий