вторник, 19 июня 2012 г.

«Поради феї чарівної»


Бути привітним, людям радіти,
Кажуть в народі: «Бажай добра!»
В радості й горі хліб розділити -
Ціла наука для вас, дітвора!

Центральна міська бібліотека для дітей провела годину ввічливості «Поради феї чарівної» на тему: «Життя дається на добрі справи»  з шкільним літнім табором ЗОШ №1 – IV загін «Вірні друзі». Вчити ввічливому спілкуванню з ровесниками та дорослими, збагачувати словниковий запас дітей, узагальнити знання учнів про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях; виховувати в учнів ввічливість, чемність, доброзичливість, повагу як до себе, так і до інших, - така була мета нашого засідання. Адже ми всі різні і несхожі одне на одного. Як же зробити так, щоб було гарно всім? Для цього існують правила поведінки, «чарівні слова», які вивчають учні з дитинства, і які ми згадали на засіданні Клубу Вихованих Дітей.
А щоб було цікавіше вивчати правила гарної поведінки та «чарівні» слова, - ведучі засідання провели годину ввічливості в ігровій формі: гра «Назви чарівне слово» та «Чарівний м’ячик», фізкультхвилинка «Правила для учнів» , діти дружно справилися з загадками та вікториною, згадали народну мудрість: прислів’я та приказки. Поради для хлопчиків та дівчаток в віршованій формі викликав у дітей захват - всі дружно обговорили кожне правило. Прийшов лист і від Феї чарівної з порадами для школярів. Після якої ми провели гру «Словник чемної людини». Не залишилось жодної дитини, котра б не прийняла участі у цій грі. Звучали пісні про дружбу: «Если с другом вышел в путь», «Якщо добрий ти» та інші.
На  цю тему  в  дитячій бібліотеці-філії №6 пройшла зустріч з шкільним табором ЗОШ №4 та ЗОШ №8 "Да здравствует вежливость и доброта". Вона була присвячена чудовим рисам людини, таким як доброта та ввічливість.  Протягом зустрічі діти розгадували кросворди, вікторини, переглядали мультфільми.

Ми, бібліотекарі, впевнені, що в майбутньому ці хлопчаки стануть справжніми чоловіками – мужніми, сміливими, благородними захисниками. А дівчатка – ніжними, чуйними подругами. На все добре вам, дітлахи, хай в усьому завжди вам щастить!
Підкоряє хай люб’язність ваша,
Й ввічливість не тільки під час свят,
Щоб захоплено казали старші,
Як приємно бачити малят!  

1 комментарий:

  1. Анонимный28 июня 2012 г., 9:38

    Какая большая работа ведется с детьми и летом! Так держать, БИБЛИОТЕКАРИ!

    ОтветитьУдалить