пятница, 11 октября 2013 г.

Від козаків до наших днівГей, козак – козаченько,
Тай хоробре серденько,
Ой, міцні в нього руки –
Ворогам для науки! 
Переможна та легендарна історія українського козацтва є однієї з героїчних та романтичних сторінок минулого. Важко назвати іншу тему з історії України, що викликала б такий великий інтерес, як історія запорозького козацтва.
14 жовтня - День Українського козацтва, який відзначається в Україні в день свята Покрови Пречистої Богородиці. Церква Пресвятої Покрови була головним храмом Запорозької Січі, а церковне свято Покрови – улюбленим святом козаків.
videoЦим подіям була присвячена мультимедійна історія «Лицарі козацької доблесті», яка пройшла в бібліотеці-філії №6. Учасниками стали учні 7-б класу ЗОШ №4, під керівництвом Фоменко К.К. Хлопці та дівчата прослухали невеличкий вступ про свято та традиції козаків, переглянули відеоролик створений про історично - культурний комплекс «Запорізька Січ». Подивилися відео «Острів Хортиця», де побачили види зброї козаків і тренувальні бої. Наприкінці зустрічі пройшов огляд літератури та фото у виставки 3D – інсталяції «Доти буде Україна, поки будуть козаки».

Комментариев нет:

Отправить комментарий